התייעצות עם רופא עור אונליין

רפואה און ליין – רפואה מרחוק – TELEMEDICINE

בשנים האחרונות ובמיוחד בתקופת הקורנה, גדל הצורך בשרותי התייעצות עם רופא עור און ליין. אין צורך לתאם תורים ולהמתין שבועות, אין צורך לבזבז שעות עבודה.

בעקבות הניסיון שהצטבר נמצא כי לא נפגעת איכות הייעוץ עם רופא עור אונליין (אבחנה רפואית והתוויית תרופות) ועבור המטופלים מדובר בנוחות גדולה. אין צורך לבזבז זמן בנסיעה ובתאום תורים. שיפור משמעותי בזמינות.

אטופיק קומ מרכז מקצועי למחלות עור כרוניות ואלרגיות, לא מחליפים רופא עור מומחה אונליין לילדים או בוגרים.

אטופיק קומ מתמחה בכל הקשור בגורמים המגרים את העור, המתחזקים את מחלת העור הכרונית. השיטה של אטופיק קומ מעצימה את הטיפול התרופתי. מדריכים על שימוש נכון בתכשירים, מדריכים בנושא האלרגנים אשר מעוררים את ההתפרצות בעור, מלווים בבניית פרוטוקול אישי לזמן שגרה ולזמן התפרצות.

הייעוץ כולל פגישת טלפון או וידאו בדומה לפגישה פיזית במרפאה הפרטית, לרבות פגישת ייעוץ מפורטת. הייעוץ אינו כולל בדיקה גופנית לפיכך לפני הייעוץ תתבקש להעביר את האבחנה הרפואית שבוצעה ע"י רופא מומחה, תמונות ברורות, ותאור כללי של התופעות איתם מתמודדים (גרד, דלקות עור חוזרות…).

את הפרטים והתמונות מעבירים באמצעות "צור קשר" באתר אטופיק קומ, ואנו נחזור אליך טלפונית.

אטופיק קומ מנגישה שרותי רפואה מרחוק, זמינים 24/7 ברשתות החברתיות, בווטסאפ ובטלפון.

להלן תמצאו טבלה בה מופיעים הגורמים המגרים (אלרגנים) אשר נמצאים בסביבת החיים הקרובה.

אטופיק קומ מתמחה במחלות הבאות:

אטופיק דרמטיטיס (אסתמה של העור), אקזמה ,פסוריאזיס, אורטיקריה, אלרגיות, גרד כרוני, פטרת רגלים חריפה, רגל סכרתית, מטופלים אונקולוגים עם גרד, גרד בגיל השלישי.

הגורמים המגרים את העור במחלות עור כרוניות:

מחזוריות ההתמודדות במחלות עור כרוניות:

מעגלי ההתמודדות במחלות עור כרוניות:

מעבר לאיתור התכשירים המתאימים ושימוש נכון, חשוב מאוד לפעול על פי סדר חשיבות. כלומר , לא לכל הפתרונות יש השפעה שווה חשוב להתחיל בבסיס שהוא חיטוי העור, ניקוי העור והשקיית העור עם קרם לחות. כלל הפתרונות המשולבים נועדו לשלוט על ה "מיקרו אקלים" של העור . בכך נצמצם באופן משמעותי את מס' ההתפרצויות בשנה וכשתחל התפרצות נדע איך לפעול באופן מיידי

 

המידע והתכנים באתר נועדו להרחיב את דעת הקורא ,אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתיעצות עם רופא. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.

שתפו פוסט:

שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

לכתבות נוספות:

גירודים בגוף עקב סרטן

גרד אצל חולי סרטן במשך טיפולי הסרטן, ייתכן ותבחינו בשינויים בעור. שינויים אלו תלויים בסוג הטיפול שאתם מקבלים ובמינון.  כמה מהשינויים הנפוצים במהלך טיפולי הקרנות

לקריאת הכתבה >

שיחת ייעוץ טלפונית יכולה לעשות את כל ההבדל